Пн-Пт: 9:00-19:00 Сб-Нд: 10:00-16:00

Пітніють пластикові вікна?

/ 28 december 2016 0 comments

Встановлення пластикових вікон для деяких людей стає не вирішенням, а початком проблем. Особливо для тих, хто вирішив встановити вікна своїми руками. Одна з таких проблем – пластикові вікна пітніють. І справа навіть не в тому, що це виглядає неестетично, потребує постійних протирання або викликає сумніви в тому, що вікна виконують своє призначення.

А в тому, що це небезпечно для тих, хто живе на цей бік вікна. Утворення конденсату означає підвищену вологість повітря, яка, своєю чергою, провокує розмноження бактерій і зародження грибка. Це загроза для людей зі слабким імунітетом, проблемами дихальних шляхів, старих і дітей, вагітних жінок відповідно.

Чому вікна потіють?

-бажанні мати пластикові вікна якомога дешевше. З цього випливають такі наслідки: однокамерний склопакет, не рекомендований для встановлення в квартирі/будинку;

-недомонтаж, при якому залишилися зазори, наприклад, коли відлив прикрутили до вікна без попередньої підготовки; фурнітура, через яку вікно не закривається до кінця; погано утеплені укоси; Інші обставини - справа фізики - ті, до яких людина причетна, але не винна.

Або виправити які немає можливості: підвищена вологість приміщення; неякісна вентиляція в будинку або квартирі; погана циркуляція повітряних потоків; ремонт. Що робити, коли потіють пластикові вікна1. Якщо Ви хочете купити пластикові вікна, то вчасно потрапили на цю статтю і це питання не буде для Вас таким страшним. Потрібно зробити лише дві речі - знайти хорошу фірму і поставити широкий склопакет. Краще подвійний чи потрійний. І не намагатися встановити вікна самостійно, якщо, звичайно, Ви не займаєтесь цим професійно.

По суті Вам потрібні навіть не дві речі, а одна – не економити. Це забезпечить тепло та сухість у будинку на роки.2. Якщо вікна у Вас вже встановлені, придивіться, чи всі вікна в квартирі або вдома потіють. Якщо ні, то це проблема установки і знову ж таки потрібно повернутися до пункту 1.3. Зверніть увагу, де саме пітніє вікно, зовні чи всередині склопакета. Коли вікно потіє всередині, проблема може полягати в порушеній герметичності склопакета. Швидше за все це шлюб, а значить, вина виробника. Спробуйте звернутися до нього або до продавця, якщо у Вас є гарантія, та замінити начинки вікна. Навіть якщо гарантії немає, поміняти склопакет буде дешевшим, ніж купити нове пластикове окно.4. Простежте за частотою запотівання. Якщо це відбувається постійно, придивіться до свого склопакета. Можливо, він таки однокамерний. Краще перевстановити вікна. Див. П.1.5. Також подивіться, чи не надто широке ваше підвіконня. У цьому випадку просвердліть у ньому кілька отворів, щоб тепле повітря могло безперешкодно підніматися до вікон. Цього ж ефекту можна досягти, знявши екрани з батарей.6. Взимку вікно потіє через різницю температур за вікном і з внутрішнього боку.Це може статися, коли на вулиці сильний мороз, а центральне опалення не впорається. Як Ви вже зрозуміли, дуже важливо, щоб пластикові вікна отримали достатньо тепла, у такій ситуації проконтролюйте, щоб його джерело було спрямоване правильно. Забезпечте у своїй оселі хорошу вентиляцію – прочистіть встановлену систему і регулярно провітрюйте кімнати. Особливо під час приготування, сушіння білизни в приміщенні, ремонту. Використовуйте кухонну витяжку.8. Якщо вологість у Вас вдома висока, не посилюйте та не користуйтеся зволожувачами повітря.9. У холодний сезон приберіть з підвіконь оранжерею до кращих часів.10. Пройдіться за списком причин, викликаних людським фактором і описаних вище. Якщо Ви виявили «косяки» зі своїми укосами, утепліть їх. Також приділіть увагу місцю під підвіконням. Виконайте всі поради, що у Ваших силах, решту довірте фахівцям, і Ви забудете про те, що пластикові вікна пітніють. Звертайтесь до магазину вікон «Хотто», викликайте замірника, і ми зробимо все, як треба.

Comments

Add comment

Scroll top