Замовити дзвінок
UA RU
Пн-Пт: 9:00-19:00 Сб-Нд: 10:00-16:00

Гарантія
  
    
    
    

Наш інтернет-магазин керується Законом «Про захист прав споживачів» у питаннях повернення та обміну товарів належної якості.

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну..

Товари належної якості, для яких дозволено повернення та обмін, можуть бути повернені протягом 14 днів після отримання покупцем, якщо:

 • товар не був у вжитку не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо; товар повністю укомплектований та збережена фабрична упаковка;
 • збережено всі ярлики та заводське маркування;
 • товар зберігає товарний вигляд та свої споживчі властивості.

Повернення товару здійснюється покупцем власним коштом. Якщо Ви бажаєте повернути або обміняти товар, то зобов'язані надати висновок сервісного центру, в якому слід вказати причину несправності. Для повернення товару Ви повинні мати при собі паспорт та документ, що підтверджує покупку товару. Гроші повертаються протягом семи робочих днів. У разі пошкодження товару у процесі транспортування, згідно з нашим законодавством, збиток зобов'язаний компенсувати компанія-перевізник.

Якщо Ваше замовлення виконувалось за індивідуальними розмірами, обміну та поверненню не підлягає.

гарантийный случай
Якщо трапився гарантійний випадок
Заповніть форму нижче.

Розмір фото не повинен перевищувати 3 Mb.


Scroll top